Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Prawdziwa egzotyka: 11-dniowy wypoczynek w Goa (Indie) ze śniadaniami od 3829 zł

Wyloty do Goa z Katowic lub Warszawy. 3* Nazri Resort oferuje klimatyzowane pokoje z balkonem, odkryty basen oraz plażę w odległości krótkiego spaceru.

Propozycja dla spragnionych dalekich wojaży. Zaplanuj urlop z wyprzedzeniem, by w czasie gdy u nas plucha i szaruga rozgoszczą się na dobre, wypoczywać na słonecznych plażach Oceanu Indyjskiego.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Goa, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę