Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

HIT: Turcja, loty + 7 noclegów za 278 zł. Pobyt z all inclusive za 738 zł!

Wyloty do Dalamanu z Bratysławy. Cena 278 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Bratysława - Dalaman - Bratysława za 304 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Mamy dla ciebie dwa przykłady zakwaterowania. Jeden bez wyżywienia, drugi z formułą "wszystko w cenie". W obu przypadkach jest opcja bezpłatnego anulowania.

Noclegi w Ozlem 1 Apartments za 251 zł/2 os./7 nocy rezerwujesz tutaj.

Noclegi w 4* Oludeniz Beach Resort by Z Hotels z all inclusive za 1172 zł/2 os./7 nocy rezerwujesz tutaj.

Podróż możesz modyfikować, czyli zmienić długość wycieczki i liczbę osób podróżujących, ale licz się ze zmianą ceny. Przykładowe terminy:Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Dalaman, Marmaris

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę