Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wczasy w tropikach: 11-dni w Goa (Indie) ze śniadaniami od 3600 zł

Wyloty do Indii z Warszawy i Katowic. 3* Nazri Resort oferuje odkryty basen, klimatyzowane pokoje i lokalizację niedaleko plaży.

Idealna propozycja dla osób, którym marzy się egzotyczny wyjazd bez konieczności brania na swoje barki roli organizatora. W okolicach Goa znajdziesz piękne plaże, dużo promieni słońca oraz świetną lokalną kuchnię.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Goa, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę