Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Egzotyka: 11 dni w Goa (Indie) w hotelu ze śniadaniami od 3950 zł

Wyloty do Goa z Katowic i Warszawy. 3* La Grace Resort oferuje przytulne wnętrza, lokalizację przy plaży oraz odkryty basen.

Świetna okazja dla osób marzących o wczasach w tropikach, które jednak nie czują się na siłach, by wziąć na siebie rolę organizatora. Skorzystaj z gotowej propozycji biura podróży Rainbow i zaplanuj niezapomnianą wyprawę nad Ocean Indyjski.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Goa, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę