Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wypoczynek w Azji: Indie (Goa), 11 dni w hotelu ze śniadaniami od 3830 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Obiekt Dona Sa Maria oferuje restaurację główną i basen, z dala od zgiełku turystycznego.

Lubisz planować swój urlop z wyprzedzeniem i marzysz o dalekim, egzotycznym kierunku? W takim razie zobacz ofertę wypoczynku w kameralnym hotelu znajdującym się ok. 500 m od szerokiej, piaszczystej plaży.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Goa, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę