Okazja: Tygodniowy wypoczynek w malowniczej części Turcji za 280 zł!

Wylot do Dalamanu z Bratysławy. Cena 280 zł za osobę przy czterech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Bratysława - Dalaman - Bratysława za 462 zł dla 4 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi w Hotel NilSu za 659 zł/4 os./7 nocy rezerwujesz tutaj.

Oczywiście możecie skorzystać z oferty w 2 osoby, wystarczy zmienić w powyższych linkach liczbę podróżujących osób z 4 na 2. Za całość zapłacicie wtedy trochę ponad 300 zł/os.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Dalaman

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę