DzwonekNie przegap następnego znaleziska!

Portugalia Porto Samos Maj Czerwiec
Wybierz
kryteria

Zrób to sam, Portugalia dla 4 osób: przeloty + apartament + samochód od 444 zł (maj-czerwiec)

Przykładowy wylot 14 maja z Lipska do Faro liniami Ryanair na 7 dni (cena przelotu ok. 243 zł od osoby). Dostępnych wiele terminów w maju i czerwcu, możliwe inne konfiguracje wyjazdu.

Jak kupić bilet lotniczy Ryanair? Zostaje zakupiony na stronie ryanair.com, płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej, a podróż odbywa się tylko z bagażem podręcznym o wadze do 10 kg i wymiarach 55x40x20). Za płatność kartą kredytową doliczana jest dopłata w wysokości 2% od transakcji.

Proponowany apartament za 554 zł dla czterech osób na 7 dni rezerwujemy korzystając z multiwyszukiwarki Hotel4free.pl (kliknij tutaj). Obiekt ma bardzo dobre opinie (kliknij tutaj).

Auto w cenie ok. 250 zł (59,47 euro) za 7 dni rezerwujemy na www.mietwagen24.de.

Cena za osobę przy czterech podróżujących osobach wyniesie od 444 zł (7 dni) lub 668 zł (14 dni). W cenie przeloty, pobyt w apartamencie i samochód na 7 dni. Cena nie zawiera ubezpieczenia NNW i KL.Podobne

Samos

Ceny nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym (na żywo). W przypadku obniżki, najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni pokazujemy w nawiasie.

Dołącz do grona
ponad 165 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę