push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #majorka Obserwuj #hiszpania Obserwuj #maj

Zrób to sam: Hiszpania (Majorka) za 812 zł/ 9 dni

Wylot 20 sierpnia 2013 z Berlina do Palma de Mallorca liniami EasyJet na 9 dni (cena przelotu 256 zł za osobę z opłatami administracyjnymi, podróżują 2 osoby).

Podana przez nas cena przelotu jest ostateczna, jeśli: - kupujemy bilety na www.easyjet.com, - podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 56 x 45 x 25 cm (bez limitu wagowego), - przy zakupie stosujemy „patent krakowski”, czyli:

1) wybieramy lot Kraków – (na przykład) Londyn (w jedną stronę) na dowolną datę poprzedzając naszą podróż, 2) dochodzimy z rezerwacją do kroku pierwszego: wybór daty i ceny, 3) w prawej kolumnie pod datą i ceną znajduje się przycisk „dodaj więcej lotów” (klikamy), 4) dodajemy podróż, którą chcemy odbyć, 5) w prawej kolumnie krzyżykiem kasujemy lot z Krakowa, 6) kontynuujemy rezerwację.

Proponowany hotel Leblon ze śniadaniami za 1111 zł dla 2 osób na 9 dni z serwisu Hostelbookers.com.

Cena za osobę przy 2 podróżujących osobach wyniesie 812 zł. W cenie przeloty oraz 9-dniowy pobyt w hotelu ze śniadaniami. Cena nie zawiera ubezpieczenia, transferów do i z hotelu (hotel usytuowany ok. 7 km od lotniska).

Majorka

2012-10-04 09:35:14 Hiszpania Maj Majorka

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)